Apartmán Mucha

Appartment Mucha (Fly)

Moderný a útulný dvojizbový byt na Muchovom námestí v srdci Petržalky ponúka pohodlie a vynikajúcu polohu. Blízko centra Bratislavy s rýchlym prístupom k MHD je ideálny pre turistov aj biznis cestujúcich. V okolí nájdete parky, reštaurácie, obchody aj športové zariadenia. Pre milovníkov kultúry sú tu blízke atrakcie ako Bratislavský hrad, Staré Mesto a Dunajská promenáda. Užívajte si pokojné prostredie s výhodami veľkomesta na dosah ruky. Skvelá voľba oproti tradičným hotelom.

PRIESTOR

Apartmán Mucha sa nachádza na prvom podlaží bytového domu.

V okolí sa nachádza niekoľko reštaurácií, aj fast foodov. V bezprostrednej blízkosti sú potraviny, lekáreň, bankomat, aj boxy pre vyzdvihnutie objednávok z eshopov.

PRÍSTUP PRE HOSTÍ

Prístup do domu cez spoločnú vstupnú bránu zaistí elektronický tag. Ten sa nachádza v locker boxe na zelenom plote pred hlavným vchodom. Potrebný kód príde 48 – 24 hodín pred Vašim príchodom.

Prístup do bytu je elektronický. Prebieha prostredníctvom zadania číselného kódu na klávesnici bytových dverí. Kód dostanete po rezervácii ubytovnia, v deň príjazdu.

https://sk.airbnb.com/rooms/1080199327089828899

A modern and cozy two-room apartment on Mucha Square in the heart of Petržalka offers comfort and an excellent location. Close to the center of Bratislava with quick access to public transport, it is ideal for both tourists and business travelers. In the vicinity you will find parks, restaurants, shops and sports facilities. For culture lovers, there are nearby attractions such as Bratislava Castle, the Old Town and the Danube Promenade. Enjoy a peaceful environment with the benefits of a big city at your fingertips. A great choice compared to traditional hotels.

Space
Apartment Mucha is located on the first floor of an apartment building.

There are several restaurants and fast food in the vicinity. In the immediate vicinity there are groceries, a pharmacy, an ATM, as well as boxes for picking up orders from e-shops.

Access for guests
Access to the house through the common entrance gate will be ensured by an electronic tag. It is located in the locker box on the green fence in front of the main entrance. The necessary code will arrive 48 – 24 hours before your arrival.

Access to the apartment is electronic. It takes place by entering a numerical code on the apartment door keypad. You will receive the code after booking the appartment, on the day of arrival.